Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Op.Dr. Veli Aslan
Whatsapp Hattımız

AMELİYATSIZ TEDAVİLER

 

AMELİYATSIZ TEDAVİLER 

Kırışıklık Tedavisi (Antiaging)

 

Kırışıklık tedavisi zamanla yüzde oluşan kırışıklıkları ve çizgileri azaltan basit cerrahi olmayan bir uygulamadır. Yüzümüzdeki mimikleri hareket ettirdiğimiz zaman cildin altındaki kaslar hareket etmeye başlar. Hareket eden bu kaslar sürekli olarak tekrar ettiğinde yüzümüzde kırışıklıklar oluşmaya başlar. Mimik hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan alın bölgesi, göz kenarı çizgileri kırışıklık tedavisine son derece iyi cevap vermektedir. Hızlı ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir uygulama olduğu için kişi günlük hayatına geri dönebilir. 

 

Leke Tedavisi

 

Lazer ışınları cilt ve tüyler üzerinde iyileştirici ve tedavi edici bir işleve sahiptir. 

Bu tedavi yöntemi ile güneş lekeleri, doğumda oluşan lekeler, yaşlanma lekeleri, çiller ve benler tedavi edilebilir. 

Çeşitli sebeplerden dolayı oluşan lekelerin birinci sebebi ise güneştir. 

Cilt lekelerini geçirme yöntemlerinin hepsinde işlem esnasında acı duyma gibi bir durum ortaya çıkmamaktadır. 

Lazer tedavilerinde lekenin boyutu ve koyuluğuna göre 3-4 seans yeterli olmaktadır. Yapılan bu işlem genellikle ikinci seans sonrasında etkisi göstermeye başlamaktadır. 

 

Bölgesel Zayıflama

 

Bölgesel zayıflama, kişinin sadece belirli bölgelerinde bulunan yağların yakılma işlemidir. Uygulanabilecek inceltme ve bölgesel zayıflama uygulaması sayesinde uzun zamandır verilemeyen kilolardan kolaylıkla kurtulmaya yarayan bir işlemdir. 

 

Bu işleme başlanmadan önce vücut analizinin iyi bir şekilde yapılması gerekir. Yapılan analiz sonucunda, kişinin ihtiyacına göre bölgesel zayıflama yöntemi belirlenir. Yapılan işlemlerin birçoğu yağların bulunduğu bölgeye sıcak ve soğuk uygulaması yapılarak gerçekleştirilir. 
Selülit Tedavisi 

 

Selülit, dengesiz beslenme, kilo alıp verme gibi birçok değişkene bağlı olarak ortaya çıkan bir estetik sorundur. Kadınların en sık karşılaştığı estetik problemlerinden biri olan selülit, cildin belirli bölgelerinde ortaya çıkar.

Selülitlerin kesin nedeni bilinmemektedir. Yapılan araştırmalar deri altındaki dokular sonucunda ortaya çıktığını göstermektedir. 

Selülit nedeni ile estetik görüntüsünden memnun olmayanların ilk yapması gereken bir uzmandan yardım almak olmalıdır. Yapılan muayene sonrasında uzmanınız tarafından selülit derecesine yönelik bir tedavi oluşturulacaktır.
Email Telefon İletişim Formu Harita