Yükleniyor
Whatsapp Hattımız
Op.Dr. Veli Aslan
Whatsapp Hattımız

BBL Popo Estetiği

UYLUK VE KALÇA GERME

Uyluk ve kalça germe ameliyatı; uyluk ve kalça bölümünde gevşemiş ve sarkmış olan deri ile yağ dokusunun çıkartılması, bu bölgenin gergin ve düz bir hale getirilmesi işlemidir. Birbirinden ayrı olarak yapılabileceği gibi, uyluk ve kalça germe ameliyatının ayrı ayrı yapılması da mümkündür

 

BBL Popo Estetiği 

 

Popo estetiği, sarkık, geniş ve düz popoları daha dolgun ve sıkı hale getirmeyi hedefleyen bir uygulama işlemidir. Bu şekillendirme işlemi genellikle liposuction, yağ enjeksiyonu ve popo protezi seçeneklerinden biriyle veya birkaçının kombinasyonu ile yapılmaktadır. 

Kalça estetiği genel olarak sıklıkla tercih edilen bir ameliyattır.  Hem mevcut görünümü daha iyi hale getirmek hem de düzeltmek anlamında oldukça yararlıdır.

 

Genel anestezi altında yapılan bir ameliyattır. Öncelikle popo çevresini şekillendirme amacıyla liposuction yapılır. Kuyruk sokumu bölgesindeki ve poponun bacaklarla birleşim kısmındaki fazla yağlar alınarak popo hatları belirginleştirilir. Elde edilmek istenen hacime göre alınan bu yağlar vücudun diğer bölgelerinden alınan yağlarla beraber popoya hacim kazandırmak amacıyla kullanılabilmektedir. 

 

Bu işlem sonrası hastalar genellikle 1 gece hastanede kalıp ertesi gün taburcu olabilmektedir. Ağrıları kısmen giderebilmek için ve popoyu desteklemesi için vücut korseleri kullanılabilir.

Email Telefon İletişim Formu Harita